Sylwia Ryba

Pani Teresa to najlepsza terapeutka, w terapię wkłada całe swoje serce, podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie. Dzięki niej zaczęłam nowe życie. Polecam ją każdemu kto ma jakiś problem. Jest najlepszą osobą jako człowiek i terapeuta.

 

Mira Gosztyńska

Pani Teresa to profesjonalna terapeutka bardzo zaangażowana w dramat drugiego człowieka.Świetnie nawiązuje z nim kontakt poprzez zrozumienie, szczerość, wrażliwość na cierpienie.Oprócz wykształcenia i ogromnej wiedzy posiada niezwykłą osobowość, która sprawia, że na spotkaniach z Nią czujemy się bezpiecznie.Ogromnie się cieszę, że spotkałam tak cudowną osobę w moim trudnym momencie życia.Tereniu, DZIĘKUJĘ.

 

Katarzyna Obtułowicz

Uczęszczała na terapię To osoba Ciepła i z ogromnym Sercem i energia która się dzieli i wkłada w swój profesjonalizm Teresa to osoba dająca wsparcie i pomoc A zarazem cierpliwość i wyrozumiałość Dziękuję za pomoc Serdecznie polecam

 

Zofia Maj

Pani Teresa bardzo mi pomogła, polecam bo naprawdę warto.

 

Magdalena Urbańska

Serdecznie polecam zajęcia terapeutyczne z Panią Teresą. Bardzo kontaktowa osoba, z ogromną wiedzą i sercem. Dzięki niej w wielu kwestiach przejrzałam na oczy. Dziękuję za wszystko:)

 

Zofia Maj

Jestem bardzo zadowolona z terapii u Pani Teresy, bardzo mi pomogła. Polecam

 

Mariusz Czech

TERESA JEST OSOBĄ, KTÓRA RATUJE INNYCH, KTÓRA NA PIERWSZYM MIEJSCU MA DOBRO SWOJEGO KLIENTA, JEST OSOBĄ O NIEPRZECIĘTNEJ UCZCIWOŚCI I OTWARTOŚCI NA DRUGIEGO CZŁOWIEKA, PRZY ZACHOWANIU I SZANOWANIU JEGO PRYWATNOŚCI I ANONIMOWOŚCI. POLECAM GORĄCO OSOBĘ JAKĄ JEST TERESA ANISZEWSKA - LATOCHA.

 

Filip Sieczka

To najlepsza terapeutka u jakiej byłem. Ma nieograniczoną ilosc pozytywnej energii ktorą przekazuje pacjentom i po wizycie u Niej człowiek czuje się jak po tygodniowych wczasach we Włoszech. Ona jedyna mi pomogła podczas gdy inni tylko brali pieniądze i mówili rzeczy oczywiste. Ta kobieta ma ogromną wiedzę, umiejetnosci i doświadczenie. Gorąco polecam.

 

Beata Hartman

Uczęszczałam na terapię do Pani Tereni. To niezwykła osoba, profesjonalna, pełna empatii, zrozumienia i ciepła. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Ogromnie dziękuję za pomoc i serdecznie polecam.

 

Opinie możesz przeczytać także na aleo.pl: https://aleo.com/pl/firma/indywidualna-praktyka-terapeutyczna-teresa-aniszewska-latocha-jaworzno

 

opinie